Wrzesień 2018 pod znakiem III Kongresu Pracy Tymczasowej
Opublikowano: 10 września 2018

Wrzesień 2018 pod znakiem III Kongresu Pracy Tymczasowej

Podziel się z innymi

Już po raz trzeci odbędzie się impreza znana w szerszych kręgach jako Kongres Pracy Tymczasowej. Wezmą w niej udział przedsiębiorcy oraz przedstawiciele instytucji związanych z krajowym rynkiem pracy. W programie nie zabraknie ciekawych tematów związanych choćby z RODO czy delegowaniem pracowników tymczasowych za granicę.

 

III Kongres Pracy Tymczasowej w powiększeniu

27 września w Warszawie przy ul. Zielnej 37, dokładnie o godz. 9:00, rusza III Kongres Pracy Tymczasowej. Impreza jest organizowana przede wszystkim z myślą o agencjach pracy oraz ich klientach, dlatego tematyka paneli będzie oscylowała wokół zagadnień z pogranicza prawa, psychologii pracy, kultury oraz nowoczesnych metod promocji poprzez kanały społecznościowe.

Wśród prelegentów znajdą się m.in. tacy eksperci jak:

  • Leszek Zieliński – Jobel.pro (temat: Praca tymczasowa a outsourcing – problemy i wyzwania)
  • dr Maciej Chakowski – Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego (temat: Wdrożenie RODO w branży APT – praktyka, kontrole, sankcje.)
  • Katarzyna Richter – psycholog międzykulturowy, Deal with Culture (temat: Kulturowy przewodnik dla pracodawców. Kłótliwi, emocjonalni i niesamodzielni? Pracownicy z Ukrainy i Indii.)
  • Wojciech Wdowiak – kariera.pl (temat: Praktyczna rola social mediów w rekrutacji pracowników.).

 

Wydarzenie dobiegnie końca o godz. 17:00. Szczegółowe informacje są dostępne na stronie organizatora, czyli Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia. Pod powyższym adresem można się także zaopatrzyć w bilet. Oczywiście gorąco zachęcamy do udziału!

Oceń artykuł

Podziel się z innymi
Zobacz  Czy wypada dostarczać zawiadomienie o ślubie do pracy?

Ostatnio opublikowane