WAB – Praca Marzeń – Tester

WAB – Praca Marzeń – Tester

Podziel się z innymi

Niepokój recenzenta, czyli praca marzeń dla odważnych

Gęsia skórka ma to do siebie, że nie powstaje wyłącznie wskutek działania zimnego powietrza. Osoba, która zdecyduje się podjąć pracę marzeń, będzie zapewne nader często doświadczać owego specyficznego zjawiska, zwłaszcza gdy za oknem zapadnie zmrok, a cienie zaczną przybierać irracjonalne kształty.

Zimowy świat kryminałów i thrillerów

Co innego ekscytować się dreszczowcami w zaciszu własnego domu, co innego zaś czynić to w zasypanej śniegiem, górskiej samotni, gdzie przy akompaniamencie szumu wiatru każde przeczytane słowo nabiera zupełnie innego wymiaru. Wydawnictwo W.A.B. proponuje fanom mocnych wrażeń obdarzonym lekkim piórem taką właśnie scenerię (okraszoną oczywiście niezbędnymi dodatkami):

  • tydzień w polskich górach (styczeń lub luty 2019 r.),
  • zapewnienie wyżywienia i odpowiedniego zasobu lektur (thrillery bądź kryminały),
  • honorarium w kwocie 2000 zł netto,
  • zwrot kosztów dojazdu.

Praca marzeń – zdążyć przez zmierzchem

W zamian od literackiego testera bądź testerki oczekuje się lektury jednej książki w/w gatunków dziennie oraz publikowania rekomendacji w mediach społecznościowych. Nie są to wygórowane wymogi. Warunkiem uzyskania omawianej pracy marzeń jest przesłanie recenzji thrillera Lissy wraz z CV na adres lissy@gwfoksal.pl – korespondencję pt. Testerka / tester thrillerów należy wyekspediować do końca października. Wyniki poznamy z kolei do końca listopada.

Pomijając nagrodę czekającą na wybrańca, już samo zagłębienie się w świat wykreowany przez autora Lissy stanowi nie lada gratkę. Luca D’Andrea znów udowodnił, że w literaturze nie wszystko zostało powiedziane i że kaliber beletrystyki bywa niemierzalny. Choćby z tego powodu warto sięgnąć po najnowszy thriller sygnowany przez W.A.B.

Oceń artykuł

Podziel się z innymi
Zobacz  Na taki kwiecień czekaliśmy 24 lata

Ostatnio opublikowane